Brief van Esther aan haar juf van goud

Blog

Brief van Esther aan haar juf van goud

Ze zeggen weleens dat ieder mens in ieder geval één leerkracht heeft die iets extra’s voor je betekent: de juf of meester die je niet meer vergeet. Voor Esther Ruël Engelman is dat juf Natasja. Zij was degene die Esther aandacht gaf en naar haar luisterde, en nog steeds is ze van grote betekenis in Esther leven.

Deze blog is verschenen op “ikmisje.eo” en is daar verder te lezen.

Share the Post:

Related Posts

Een tuintje op je buik

Het boek bestaat uit vijf hoofdonderdelen die weer opgedeeld zijn in hoofdstukken. Dit maakt het een heel compleet geheel. En op deze manier kun je als leerkracht bijvoorbeeld ook kijken bij welk onderdeel je een specifieke vraag van een kind kunt vinden.

Read More

Game over

Als je je afvraagt hoe je eerlijk kunt praten over de dood met kinderen, dan is dit boek wel een echte aanrader en ruggensteun. Dit boek benadert in vier delen alles rondom de dood en gaat geen onderwerp of mogelijke vraag van een kind of jongere uit de weg.

Read More

Meld je aan voor de downloads